RD bungalov Hradec u Stoda: Příležitost pro mladou rodinu

Prodej bungalovu o dispozici 5+kk ve vyhledávané lokalitě Hradec u Stoda. Dům byl zkolaudován v roce 2021, nabízí podlahovou plochu neuvěřitelných 143 m2 a je kvalitně a technologicky zpracován do posledního detailu.

Přečíst článek
Jak zpětně vidím realitní trh v roce 2022

Trh s nemovitostmi zažil poměrně turbulentní rok 2022. Celé to začalo ruskou invazí na Ukrajinu, kdy vzrostly ceny potravin, energií nebo pohonných hmot. Na horské dráze to bylo také s inflací, úrokovou sazbou hypoték, ale i s cenami nemovitostí. Pojďme se naposledy ohlédnout za realitním trhem v roce 2022.

Přečíst článek
Novostavba RD u Přeštic: Klidné bydlení s dostupností do Plzně

Exkluzivní bungalov z roku 2020 o dispozici s 4+kk s terasou, garáží a zahradou najdete v Příchovicích u Přeštic. Vy máte nyní jedinečnou příležitost nastěhovat se do „hotového” bez nutnosti čekání.

Přečíst článek
Jak se mění realitní trh a ceny nemovitostí v roce 2022

Trh s nemovitostmi se letos neuvěřitelně změnil. Změny odstartovala ruská invaze na Ukrajinu, což zatřáslo s cenami potravin, pohonných hmot i energií. To se rovněž promítlo do úrokových sazeb hypoték a do stále rostoucí inflace. Pojďme si projít změny na realitním trhu kvartál po kvartálu a podívat se na výhledy po zbytek roku. Dozvíte se mimo jiné, zda má smysl při prodeji nemovitosti čekat nebo okamžitě jednat.

Přečíst článek
Klasická a americká hypotéka. Jaké jsou hlavní rozdíly?

Americká hypotéka. Pravděpodobně jste tento termín již zaslechli. Věděli jste, že si ji můžete vzít i vy? Jaké jsou rozdíly mezi americkou hypotékou a hypotečním úvěrem a která z nich se vám vyplatí? Všechny tyto otázky vám zodpovím včetně dalších užitečných informací v následujících řádcích.

Přečíst článek
Můžete si pořídit nové bydlení, když už máte jednu hypotéku?

Představte si, že jste si před nějakou dobou pořídili byt, na který jste si vzali hypotéku. Jenže se vám nyní naskytla možnost pořídit jinou a ve vašich očích lepší nemovitost. Dostatek vlastních zdrojů ale nemáte. Co teď? Je možné pořídit si nové bydlení, když už máte nemovitost s hypotékou? Existuje několik řešení, která jsem dal dohromady se svou hypoteční specialistkou Pavlínou Kozlovou.

Přečíst článek

ODEBÍREJTE ČLÁNKY DO SVÉ SCHRÁNKY

Neředěné knowhow z mého blogu. Žádné nabídky ani jiné nesmysly neposílám.