RD bungalov u Blovic: Klidné bydlení a srub pro hosty na zahradě

Prodej bungalovu 4+kk v obci Drahkov u Blovic, který byl postaven a zkolaudován v roce 2020. RD nabízí podlahovou plochu příjemných 122 m2, krytou terasu, velkou zahradu a dvoupatrový srub pro hosty.

Přečíst článek
RD bungalov u Klatov s terasou, vířivkou a infrasaunou

Prodej bungalovu 4+kk v obci Újezdec u Klatov, který byl zkolaudován v roce 2021. RD nabízí podlahovou plochu příjemných 133 m2, terasu s vířivkou, infrasaunu a kvalitní zpracování.

Přečíst článek
RD bungalov Hradec u Stoda: Příležitost pro mladou rodinu

Prodej bungalovu o dispozici 5+kk ve vyhledávané lokalitě Hradec u Stoda. Dům byl zkolaudován v roce 2021, nabízí podlahovou plochu neuvěřitelných 143 m2 a je kvalitně a technologicky zpracován do posledního detailu.

Přečíst článek
Jak zpětně vidím realitní trh v roce 2022

Trh s nemovitostmi zažil poměrně turbulentní rok 2022. Celé to začalo ruskou invazí na Ukrajinu, kdy vzrostly ceny potravin, energií nebo pohonných hmot. Na horské dráze to bylo také s inflací, úrokovou sazbou hypoték, ale i s cenami nemovitostí. Pojďme se naposledy ohlédnout za realitním trhem v roce 2022.

Přečíst článek
Novostavba RD u Přeštic: Klidné bydlení s dostupností do Plzně

Exkluzivní bungalov z roku 2020 o dispozici s 4+kk s terasou, garáží a zahradou najdete v Příchovicích u Přeštic. Vy máte nyní jedinečnou příležitost nastěhovat se do „hotového” bez nutnosti čekání.

Přečíst článek
Jak se mění realitní trh a ceny nemovitostí v roce 2022

Trh s nemovitostmi se letos neuvěřitelně změnil. Změny odstartovala ruská invaze na Ukrajinu, což zatřáslo s cenami potravin, pohonných hmot i energií. To se rovněž promítlo do úrokových sazeb hypoték a do stále rostoucí inflace. Pojďme si projít změny na realitním trhu kvartál po kvartálu a podívat se na výhledy po zbytek roku. Dozvíte se mimo jiné, zda má smysl při prodeji nemovitosti čekat nebo okamžitě jednat.

Přečíst článek

ODEBÍREJTE ČLÁNKY DO SVÉ SCHRÁNKY

Neředěné knowhow z mého blogu. Žádné nabídky ani jiné nesmysly neposílám.