Šumavská dřevostavba 4+kk z roku 2022 k mání

Hlásím vám prodej velmi úsporné novostavby (dřevostavba) rodinného domu 4+kk z loňského roku (výstavba i kolaudace) v obci Onen Svět. Dům se nachází na krásném místě v obklopení šumavské přírody 2 km od sjezdovek. S užitnou plochou 169 m2 a pozemkem 875 m2 získáte dostatek prostoru pro příjemné bydlení nebo luxusní rekreaci.

Přečíst článek
Prostorný RD s garáží Štěkeň u Strakonic

Prodej novostavby rodinného domu 5+kk s garáží v obci Štěkeň u Strakonic. Výstavba proběhla v roce 2018, kolaudace 2020. RD s podlahovou plochou 256 m2 nabízí dvě obytná patra a přízemí s garáží a prostorným technickým zázemím. Nechybí terasa, posezení s grilem, vířivka a výhled do okolní krajiny.

Přečíst článek
RD bungalov u Blovic: Klidné bydlení a srub pro hosty na zahradě

Prodej bungalovu 4+kk v obci Drahkov u Blovic, který byl postaven a zkolaudován v roce 2020. RD nabízí podlahovou plochu příjemných 122 m2, krytou terasu, velkou zahradu a dvoupatrový srub pro hosty.

Přečíst článek
RD bungalov u Klatov s terasou, vířivkou a infrasaunou

Prodej bungalovu 4+kk v obci Újezdec u Klatov, který byl zkolaudován v roce 2021. RD nabízí podlahovou plochu příjemných 133 m2, terasu s vířivkou, infrasaunu a kvalitní zpracování.

Přečíst článek
RD bungalov Hradec u Stoda: Příležitost pro mladou rodinu

Prodej bungalovu o dispozici 5+kk ve vyhledávané lokalitě Hradec u Stoda. Dům byl zkolaudován v roce 2021, nabízí podlahovou plochu neuvěřitelných 143 m2 a je kvalitně a technologicky zpracován do posledního detailu.

Přečíst článek
Jak zpětně vidím realitní trh v roce 2022

Trh s nemovitostmi zažil poměrně turbulentní rok 2022. Celé to začalo ruskou invazí na Ukrajinu, kdy vzrostly ceny potravin, energií nebo pohonných hmot. Na horské dráze to bylo také s inflací, úrokovou sazbou hypoték, ale i s cenami nemovitostí. Pojďme se naposledy ohlédnout za realitním trhem v roce 2022.

Přečíst článek

ODEBÍREJTE ČLÁNKY DO SVÉ SCHRÁNKY

Neředěné knowhow z mého blogu. Žádné nabídky ani jiné nesmysly neposílám.