S ČÍM VÁM POMŮŽU

Nejsem právník, hypoteční specialista ani fotograf, ale jsem profesionál v oblasti realit. Ačkoli vy jednáte především pouze se mnou, já pracuji v týmu. Mám při ruce advokátní kancelář, která řeší veškeré smlouvy na míru vašim potřebám, hypoteční specialisty, kteří jsou k dispozici v případě financování, nebo fotografy, kteří mi pomohou odprezentovat vaši nemovitost v tom nejlepším světle. Dokážu tak pro vás zajistit kompletně celý obchod, aniž byste s tím měli jakékoliv starosti. Pokud chcete nemovitost koupit, mrkněte na mou nabídku.

Realitní služby

 • Prodej nemovitostí
 • Koupě nemovitostí
 • Organizace prohlídek
 • Profesionální prezentace

Právní servis

 • Smluvní dokumentace
 • Advokátní úschova
 • Vklady na katastr
 • Přepis energií

Finanční servis

 • Odhad ceny nemovitosti
 • Nezávislé vyřízení financování
 • Pojištění nemovitosti

JAK PRACUJI

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Než se pustíme do spolupráce, probereme spolu vaše představy a požadavky. Dále projdeme veškerou dokumentaci k nemovitosti a také se podíváme na to hlavní – vaši nemovitost.

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Pro své klienty zpracuji odhad nemovitosti zdarma. Ten nestřílím od boku, ale pracuji s kombinací stavu nemovitosti, tržní ceny v dané lokalitě, informací v katastru nemovitostí i mých zkušeností.

Získáte tak reálnou představu o hodnotě, kterou můžete za svou nemovitost získat.

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI K PRODEJI

První dojem prodává. A někdy i o desítky až statisíce dráž. Proto při prezentaci nemovitosti využívám profesionální fotografy nemovitostí, homestaging, videoprohlídky nebo matterport.

Zájemci tak mohou prozkoumat každý detail nemovitosti i na dálku.

VÝBĚR IDEÁLNÍHO KUPCE

Ještě než zpracuji inzerát, který poputuje do naší databáze a na dalších 40 nejnavštěvovanějších realitních portálů, nabídnu vaši nemovitost potenciálním zájemcům, se kterými jsem v kontaktu.

Další možností je využítí aukce, kdy vložíte nemovitost do našeho portálu a zájemci jednoduše přihazují s tím, že nejvyšší nabídka vítězí.

PROHLÍDKY A VYJEDNÁVÁNÍ

Zorganizuji a uskutečním prohlídky nemovitosti se zájemci bez nutnosti vaší účasti.

Stejně tak povedu jednání o ceně. Ve většině případů se totiž zájemci snaží o ceně smlouvat. Ale z předem domluvených požadavků neslevuji.

SMLUVNÍ DOKUMENTACE

Partnerská adovkátní kancelář mezitím připraví veškerou smluvní dokumentaci (rezervační smlouvu, kupní smlouvu, smlouvu o advokátní úschově atd.).

V současné době vše dokážeme podepsat elektronicky. Šetřím tak životní prostředí i vaše zdraví.

ÚSPĚŠNÉ DOKONČENÍ OBCHODU

Zajistím všechny potřebné záležitosti do posledního detailu, jako je doručení dokumentů na katastrální úřad, předání nemovitosti včetně předávacího protokolu či přepis energií na nového majitele.

Dává vám to smysl?

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU

Klienti si mě mezi desítkami dalších makléřů, kteří na Plzeňsku působí, vybírají kromě potřebných znalostí, zkušeností a certifikací také z těchto důvodů.

Pozitivní přístup za každé situace

Pohotové jednání i o víkendech

Vysoká úroveň organizačních schopností

80 % KLIENTŮ MĚ AKTIVNĚ DOPORUČUJE DÁL

Pověst máme jen jednu. Proto se snažím udělat pro každého klienta maximum i nad rámec domluvené spolupráce. Odměnou je mi kromě spokojenosti klienta případně doporučení dalším lidem.

Aktivní přístup. Nadstandartní poradenství. Jednání bez prodlevy a na úrovni. Naprostá spokojenost.

Jana Rumanská

Prodej domu

S panem Hlavatým jsem již realizoval 3 obchody (prodeje majetku) a je to naprostý profesionál ve svém oboru. Vzhled, chování, snaha pomoci a vyřešit vše ke spokojenosti zákazníka, zkrátka profík. Co jiný makléř prohlásí za neprodatelné, pan Hlavatý prodá do měsíce. Vřele doporučuji a děkuji!!!

Bc. Marek Čejka

Prodej více nemovitostí

S panem Hlavatým jsem byla velice spokojená, má příjemné vystupování a vše zařídil, jak jsem potřebovala.

Anna Tuháčková

Prodej nemovitosti

ZAJÍMAJÍ VÁS MÉ SLUŽBY?

Pojďme se o tom nezávazně pobavit. Zavolejte mi na +420 774 569 887 nebo využijte kontaktní formulář. Rád se vám budu věnovat.