PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU

Nejlépe uděláte, když se na mě obrátíte před prodejem svého bytu, domu nebo pozemku. Pomůžu vám ale i z druhé strany – najít ideální nemovitost ke koupi. Čas od času řeším také pronájem, ale rád vám pomohu i v případě, že potřebujete jen poradit.

Pozitivní přístup za každé situace

Pohotové jednání i o víkendech

Vysoká úroveň organizačních schopností

CERTIFIKÁTY A ÚSPĚCHY

Má práce mě baví, ale není to pouze zábava. Abych mohl být o krok napřed před ostatními, musím na sobě neustále pracovat a vzdělávat se. Odměnou mi jsou pak spokojené všechny strany obchodu a také doporučení klientů.

2018 duben

Postup na pozici makléř senior (specialista)
Skokan čtvrtletí

2018 říjen

Nejlepší makléř Martiny Toušové Stupkové za 3. čtvrtletí
(2.místo)

2019 leden

TOP 10 makléř roku 2018
(region – Plzeňský, Ústecký, Karlovarský kraj 1.místo)

2019 září

TOP makléř Plzeňského kraje roku 2019
(2. místo)

2020 leden

TOP 20 nejlepší makléř roku 2019
(13. místo v rámci ČR)

2020 únor

TOP 3 2019
(oblast Plzeňský kraj 1. místo)

2020 březen

​Člen síně slávy

2021 leden

TOP 20 nejlepší makléř roku 2020
(17. místo v rámci ČR)

O REALITÁCH TAKÉ PÍŠU

Na svém blogu shromažďuji své zkušenosti a nabyté znalosti. Donedávna jsem také pravidelně přispíval na blog řešímebydlení.cz. Nyní najdete mé knowhow tady.

Klasická a americká hypotéka. Jaké jsou hlavní rozdíly?
Americká hypotéka. Pravděpodobně jste tento termín již zaslechli. Věděli jste, že si ji můžete vzít i vy? Jaké jsou rozdíly mezi americkou hypotékou a hypotečním úvěrem a která z nich se vám vyplatí? Všechny tyto otázky vám zodpovím včetně dalších užitečných informací v následujících řádcích.
Můžete si pořídit nové bydlení, když už máte jednu hypotéku?
Představte si, že jste si před nějakou dobou pořídili byt, na který jste si vzali hypotéku. Jenže se vám nyní naskytla možnost pořídit jinou a ve vašich očích lepší nemovitost. Dostatek vlastních zdrojů ale nemáte. Co teď? Je možné pořídit si nové bydlení, když už máte nemovitost s hypotékou? Existuje několik řešení, která jsem dal dohromady se svou hypoteční specialistkou Pavlínou Kozlovou.
Kvartální setkání makléřů ve znamení osobních úspěchů
Dne 28. 4. jsem se zúčastnil pravidelného kvartálního setkání makléřů a asistentek, které proběhlo v hotelu Courtyard by Marriot v Plzni. Ze setkání jsem si kromě dobré nálady a zážitku odnesl také několik ocenění. Jaká to byla?

Máte zájem o spolupráci?

Zavolejte mi na +420 774 569 887 nebo využijte kontaktní formulář. Rád se vám budu věnovat.